Втулка ресори (30х56,5х86,5) Mercedes
Вес [кг]0,299
Коди:
011.063
667 320 0044
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 011.063 |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




