Втулка ресори (36х68х96) Mercedes
Вес [кг] 0,4
Внутрішній діаметр 36,5
Довжина [мм] 96
задний мост
гума/метал
ззаду
Коди:
011.065
673 320 0150
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 011.065 |
| Стан | Новий |
| Висота | 96 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




