Втулка ресори Mercedes-Benz Actros 24,5х62х106
Втулка ресори Mercedes-Benz Actros
Застосовуваність: Mercedes-Benz/ Actros/Atego/Axor
Розмір: 24,5х62х106
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом: MB11148
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 011.148 |
| Висота | 106 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




