Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.027 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 47.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴






