Втулка сайлентблок стабілізатора MAN G90,L, M2000 (14х37.5х51)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.035 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 51 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴




