Втулка ресори MAN
Застосовуваність: F90
Розмір: 30х36х97
Якість: відмінна
Країна-виробник: Туреччина
Номер за каталогом: MN20126
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.126 |
| Висота | 97.3 мм |
| Матеріал | Бронза |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




