Втулка стабілізатора кабіни MAN 16x53x58
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.175 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




