Втулка стабілізатора MAN
Застосування: MAN E 2000, F 2000, HOCL, M 2000 L, TGA, TGM, TGS, TGX
Розмір: 50X84X72
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом: MN20183
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.183 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴





