Втулка ресори MAN
Застосовуваність: MAN TGA, TGS I, TGS II, TGX I, TGX II
Розмір: 65x24x95
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом: MN20188
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 020.188 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Висота | 95 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴






