Сальник маточини колеса MAN TGA TGM I TGS I TGX I F2000 FOC
Уплітінтельноe кoльце, Ступиця колеса MAN
Застосування: MAN TGA,TGM I,TGS I,TGX I,F2000,FOC
Розмір: Внутрішній діаметр: 141,3
Зовнішній діаметр [мм]: 175
Зовнішній діаметр 1 [мм]: 205
Висота [мм]: 11
Країна виробника: Німеччина
Код за каталогом: MN1076
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 021.076 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 141.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 205 мм |
| Висота | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴




