Сальник маточини ущільнювальне кільце 98х111х7 мм VOLVO FH FL FL10 FL12 FL7 FM FM10 FM12 FM9 98х111х7
210 ₴
- В наявності
- Код: VL0347
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уплітінтельноe кoльце, Ступиця колеса Вольво
Застосування: VOLVO FH, FL, FL10, FL12, FL7, FM, FM10, FM12, FM9
Розмір: Внутрішній діаметр: 98
Зовнішній діаметр [мм]: 111
Висота [мм]: 7
Країна виробника: Німеччина
Код по каталогу :VL0347
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 030.347 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volvo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




