Подшипник маховикa Volvo FH12, Renault Premium (30x72x19mm)
Подшипник маховикa Volvo FH12, Renault Premium, Magnum (30x72x19mm)
30x72x19; підшипник кульковий стандартний (1 шт., ущільнювач: двостороння/двостороння губа, температурний діапазон — 20/100 °C, підвищений проміжок С3)Внутрішній діаметр: 30
Зовнішній діаметр [мм]: 72
Висота [мм]: 19
Застосування
RENAULT TRUCKS: C, K, T
VOLVO: B10, B12, B7, B9, FH12, FH16, FH16 II, FM10, FM12, FM7, FM9, NH12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | FH 12, FH 13, FH 16, FHD 12, B10, B11 |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Код запчастини | VO1.460 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 8178864, 20512915, 1652986 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Renault Premium 1996-, Renault Magnum 1990-, Volvo FH 12 1993-, Volvo FH 16 1993- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴




