Втулка стабілізатора DAF
Застосовуваність: DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 65, CF 75, CF 85
Розмір: 16X46,5X50
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом: DF50032
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 050.032 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 46.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





