Втулка стабілізатора DAF LF45 37X48X16

Втулка стабілізатора DAF
Застосовуваність: DAF LF45
Розмір: 37X48X16
Якість: відмінна
Країна виробника: Німеччина
Код за каталогом: DF50107
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 050.107 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 36.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴




