Втулка ресори DAF
Застосування: DAF 85 CF, 95 XF, CF 75, CF 85, XF 105, XF 95
Розмір: 24X61X86
Якість: відмінна
Країна виробника: Німеччина
Код за каталогом: DF50180
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 050.180 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Висота | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴




