Сальник маточини DAF
Застосовуваність: DAF LF45
Розмір: Внутрішній діаметр: 90
Зовнішній діаметр [мм]: 120
Висота [мм]: 13
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом: DF50403
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 050.403 |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Матеріал | NBR |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴




