Підшипник маточини даф 95 DAF CF75/85 XF95/105/106 HUB набір

Підшипник маточини даф 95 DAF XF 95 — 105 HUB nit набір DAF LF, CF,XF
Підшипник маточини даф 95 DAF CF75/85 XF95/105/106 HUB nit набір
Коди:
1801592
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | 65 CF, 75 CF, 75CF, 95XF, 95 XF, 85 CF, XF, XF105, 65CF, 85CF, XF106, XF95, CF |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HUBS&BEARINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Код запчастини | DAF95430 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1801592 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | XF105 |
| Сумісність з: | DAF XF95 2002-2006, DAF XF105 2005-, DAF CF85 1998-2000, DAF CF75 1998-2000, DAF CF65 1998-2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890 ₴




