Ущільнювальне кільце маточини BPW (110х141х2,5)
Ущільнювальне кільце маточини BPW
Застосовуваність: BPW
Розмір: Внутрішній діаметр: 110
Зовнішній діаметр [мм]: 141
Висота [мм]: 2,5
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код по каталогу :BP70014
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 070.014 |
| Місце встановлення | Задня |
| Висота | 2.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




