Втулка Листового ресора BPW 30/58/65x27/34
Втулка, Листовий ресор
Застосування: BPW
Розмір: Довжина [мм]: 35
Внутрішній діаметр: 30,3
Зовнішній діаметр [мм]: 57,7
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код по каталогу :BP0129
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 070129 |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 30.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴




