Втулка-шайба
Застосування: BPW
Розмір: D=73,6х23
Якість: відмінна
Країна виробника: Туреччина
Код за каталогом:BP0203
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 070.203 |
| Довжина | 24 мм |
| Матеріал | Метал |
| Внутрішній діаметр | 30.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




