Код: PU 1059x
10039308
51125030061
51125030063
• Як оформити замовлення? •
Натисніть кнопку «Купити» і заповніть поля.
З вами зв'яжеться наш менеджер.
• Доставка та оплата •
1) Новою Поштою й Ін-Тайм відправлячем Наложеним платіжом або за попереднього плаття на карту Приватбанк.
2) Самовивоз із магазину (передварювально уточнити в менеджера наявності товару на магазині).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | PU 1059X |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴





