Cальник колінвала DAF CF85 XF95 (100х124х12)
Cальник колінвала DAF CF85 XF95
Cальник колінвала ДАФ ЦФ85 ХФ95
Сальник колінвалу DAF CF85 XF95
Сальник колінвалу ДАФ ЦФ85 ХФ95
|
Характеристики товару |
|---|
Внутрішній діаметр: 100
Зовнішній діаметр [мм]: 124
Висота [мм]: 12
• Як оформити замовлення? •
Натисніть кнопку «Купити» і заповніть поля.
З вами зв'яжеться наш менеджер.
• Доставка та оплата •
1) Новою Поштою й Ін-Тайм відправлячем Наложеним платтям або за попереднього плаття на карту Приватбанк.
2) Самовивоз із магазину (передварювально уточнити в менеджера наявності товару на магазині).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | 85CF, XF, CF, 95XF |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | DAF29052 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 124 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daf |
| Модель | 95XF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴




