Сальник коленвала MAN D28 (105х130х12) Teflon передний
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: MN2311230
+380 (68) 725-22-08
Viber- +380 (95) 528-51-52 WhatsApp
- +380 (68) 725-22-08 Viber
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник коленвала (105х130х12) (D25../D28..)
Сальник коленвала MAN D28 (105х130х12) передний
Сальник колінчастого вала (105X130X12) MAN
Матеріал 1 ACM (поліакриловий каучук)
Матеріал 2 PTFE
MN2311230
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | MN2311230 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | MAN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴




