Шків генератора MAN F90/M90/F2000


Ремінний шків, генератора MAN F90/M90/F2000
Ремінний шків, генератора МАН Ф90/М90/Ф2000
MAN F90/M90/F2000
Ширина — 30,5 мм
Внутрішній діаметр — 17,0 мм
Зовнішній діаметр — 77,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 022.285 |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴




